Ootame noori fototöötuppa “Inimene – hetk ja emotsioon”

Oled fotohuviline? Vanuses 14-17? Tule osale vahvas töötoas! Fotograafia töötuba „Inimene – hetk ja emotsioon“ on suunatud fotohuvilisele noortele vanuses 14-17, kes soovivad katsetada inimeste pildistamist, hetke ja emotsiooni jäädvustamist. Töötoad on planeeritud 9.-12. augustil Pärnu Keskraamatukogus, mil Pärnus on palju toimumas (Pärnu Fringe, seal hulgas Augustiunetus), et töötoa osalejad saavad sündmustel iseseisva tööna pildistada ning ka sündmuste ajalukku oma panuse anda. Tulemusena pannakse kokku noorte parimatest töödest näitus ning iga noor oma fotoportfoolio.

Grupi suurus kuni 12 inimest (valitud osavõtjaid teavitatakse hiljemalt 1. augustiks). Huvi korral täida ära ankeet SIIN. Tähtaeg 22. juuli. Ootused: – osavõtjal on oma fotoaparaat – osavõtja on fotograafiahuviga ning sellega mõni aeg tegelenud – osavõtjal on huvi pildistada inimesi ja sündmusi Töötoa osavõtutasu on 10 eurot.

Töötoa läbiviija on MTÜ Kultuur aitab hingata (www.kah.ee) ja Merli Antsmaa, kes viis läbi ka eelmisel aastal toimunud “Foto minult sinule”, mille näitus on nüüd virtuaalselt üleval (http://www.kah.ee/portfolio/fotonaitus-foto-minult-sinule/).

Kontakt: Merli Antsmaa

merli.antsmaa@gmail.com

www.kah.ee

Toetaja: Kultuurkapitali Pärnumaa sihtkapital