Fotograafia töötuba noortele „Fotolavastame lugu“

Fotograafia töötuba noortele „Fotolavastame lugu“
Aeg: 21.-23. august 2015

Fotograafia töötuba „Fotolavastame lugu“ on suunatud fotohuvilisele noortele vanuses 14-18, kes soovivad katsetada inimeste pildistamist, hetke ja emotsiooni jäädvustamist ning fotoloo jäädvustamist. Töötoad on planeeritud 21.-23. augustil. Külalisfotograafina tuleb seekord rääkima noor ja äge Taavi Luhamaa! Varasemalt on töötubades käinud rääkimas Mait Jüriado ja Kaupo Kikkas. Eelmisel aastal oli teemaks muusika. Töötoad toimuvad päevasel ajal Pärnu Keskraamatukogus.
Tulemus: tänu kohtumistele fotograafidega on noored saanud innustust, näpunäiteid ja praktilisi nippe fotode tegemise jaoks.

Grupi suurus ja vanus: kuni 8 inimest Pärnust ja Pärnumaalt, vanus 14-18. Osavõtjal peab olema oma digikaamera ning kogemus sellega pildistamisel.
Tegevus: iga töötuba on kuni 4-5 h pikk. Lisaks on iseseisvad tööd. Toimuvad kohtumised fotograafidega ning fotolugude planeerimine.

Osalemiseks mine siia lingile ja pane end kirja!:
https://docs.google.com/forms/d/1H7iOZG6jX1xIGQ2WjW32kPdqty3PTgOwaePeJL2hpDI/viewform

Läbiviija ja koordinaator on Merli Antsmaa, kes viis läbi ka fotolinnalaagri noortele augustis 2012 ja töötoad 2013. ja 2014. aastal, mille käigus pandi kokku näitused „Foto minult sinule“, „Inimene – hetk ja emotsioon“ ning „Muusika pildil“, samuti on Merli kokku pannud mitmeid näitusi (Kalju Mihkelsoni ja tema enda „Üle ühe põlve“ ning Kalju Mihkelsoni fotodest uus näitus „Oh neid noori“).

Korraldaja on MTÜ Kultuur aitab hingata, mis on juba oma asutamisest alates viinud läbi mitmeid projekte Pärnus ja Pärnumaal. Näiteks Sume Suvelõpp, mis toimub üle aasta ning kolmandat korda oli 2014. aastal.

Toetaja: Kultuurkapitali Pärnumaa ekspertgrupp